Video pro LED obrazovky

  • info

Reklamní video pro velkoplošné LED obrazovky - profesionální řešení.


Když je rozhodnuto investovat do velkoplošné LED obrazovky, je zcela rozumné promítat na ni upoutávající reklamní video obsah.

Reklama na velkoplošných obrazovkách

Velmi často video prezentace na LED video panelech ma formu slideshow - obrázky se mění jeden po druhým, na konci logo a www adresa. Nic moc. Samozřejmě mnohem modernějším řešením je upoutat diváky plnohodnotným reklamním FX video spotem.

Speciální efekty.

Speciální FX video efekty zacílené na vizuální vnímáni s pohledu psychologii zajišťují maximální efektivitu video spotu pro velkoplošné odrazovky.

Logo formou videa prezentaci

Reklama formou klasických billboardů pomalu mizí a na jejich místo přichází pohyb přeneseny reklamním video obsahem.
Je nejvyšší čas překvapit konkurence nejdůležitějším elementem firemní identity - LOGEM. Logem formou videa prezentaci!

Přední dodavatel reklamních video spotů

Partnerská dohoda s předním dodavatelem reklamních video spotů pro velkoplošné LED odrazovky, bez pochybnosti zajisti účinné plněni Vašich reklamních cílů. Mezinárodní studio vizuální propagace FABER VISUM je schopné překvapit požadavky nejnáročnějšího zákazníka - perfektní kvalita video reklamy, relativně nízka cena zpracování videoklipu a postprodukci.

Video prezentace formou animace nebo komiksu

Jelikož promítání videa na velkoplošné obrazovce často probíhá bez zvuku, video prezentace formou animace nebo komiksu muže byt velmi atraktivním i originálním řešením. Buďte zvláštní ve svých video prezentacích a bez pochybnosti je to skvěla šance překvapit potenciální zákazníky.

Orientační ceník video produkci

Cena za profesionální video služby se odvíjí od mnoha faktorů. Přesto uvádíme cenu, která poslouží pro vás jako odrazový můstek:
- cena za 1 minutu finálního videa od 5.500 do 25.000,-Kč


Pokud mate zájem o profesionální video spot pro velkoplošné LED odrazovky, neváhejte kontaktovat FABER VISUM - jedničku v oblasti reklamní propagaci.
...